Каталог манжетів, які Вы можете купити в Житомирі і Україні

Манжети гідравлічні

Гідравлічні манжети призначені для ущільнення зазору між циліндром і поршнем (плунжером, штоком) в гідравлічних пристроях, що працюють в умовах зворотно-поступального руху зі швидкістю відносного переміщення не більше 0,5 м/с, при тиску від 0,1 до 50 МПа, температурі від -60 ° C до 200 ° C, ходу до 10 м і частоті спрацьовування до 0,5 Гц.

Манжети в залежності від конструкції та значення діючого тиску виготовляють трьох типів:

  • 1 тип — для тиску 0,1-50 МПа (1,0-500 кгс / см2)
  • 2 тип — для тиску 0,25-32 МПа (2,5-320 кгс / см2)
  • 3 тип — для тиску 1,0-50 МПа (1,0-500 кгс / см2)

Замість манжет типу 2 допускається застосовувати манжети типу 3, які взаємозамінні з манжетами типу 2. Манжети типу 2 за ГОСТ 14896-84 сьогодні не виготовляють. Такі манжети можна замінити манжетами згідно з ГОСТ 6969-54

Манжети Пневматичні

Пневматичні манжети призначені для ущільнення циліндрів і штоків пневматичних пристроїв, що працюють при тиску від 0,05 до 10 кгс/см2, зі швидкістю зворотно поступального руху до 1м/с. Манжети працездатні при t° від 30°C до +100°З тиску від 0,005 МПа до 1 Мпа.

Манжети Комірні

Манжети комірні призначені для ущільнення зазору між циліндром та поршнем у гідравлічних пристроях, що працюють в умовах зворотно-поступального руху зі швидкістю відносного переміщення не більше 0,5 м/с, при тиску від 0,25 до 32 МПа, температурі від -300С до + 500С, серед мастил.

Манжети Армовані

Манжети гумові армовані ГОСТ 8752-79 з пружиною для ущільнення валів, що працюють у мінеральних оліях, воді, дизельному паливі при надмірному тиску до 0,05 МПа швидкості до 20 м/с і t від -20 до +170°С в залежності від від групи гуми.

Манжети шевронні

Манжети шевронні (МШ) гумотканинні для ущільнення штоків і циліндрів гідравлічних пристроїв діаметром до 2000 мм, що працюють при тиску до 63 МПа зі швидкістю зворотно-поступального руху 3 м/с в середовищі мінеральних мастил, нафти, прісної та морської води, водних ем. 50 ° С до +100 ° С (короткочасно до +120 ° С).

Кільця опорні та кільця натискні (КО/КН) використовуються в комплекті шевронних гумово-тканинних ущільнень для штоків та циліндрів гідравлічних пристроїв.

КО/КН виготовляються гумотканинними, з фторопласту, капролону, поліуретану, текстоліту, бронзи, оргскла, ебоніту, гуми МБС, фтор гуми, сантопрену. Для виготовлення ущільнень застосовуються тканини домістик за ГОСТ 1104-69 або бавовняні комбіновані тканини, що мають показники міцності не нижче ніж у тканини домістик промазані гумовою сумішшю.

Працездатність гумотканинних ущільнювачів та вибір кількості манжет у пакеті залежать від тиску робочого середовища. Вибір кількості манжет залежить також від величини діаметра, що ущільнюється.

Кільця гумові

Кільця гумові ущільнювальні круглого перерізу для гідравлічних, паливних, мастильних та пневматичних пристроїв. Працездатні при t від -60°С до +200°С та швидкості переміщення до 0,5 м/с у різних середовищах при тиску:

  • - до 50 МПа в нерухомих сполуках і до 32 МПа в рухомих сполуках у мінеральних оліях рідких паливах, емульсіях, мастилах, прісній та морській воді.
  • - до 40 МПа у нерухомих з'єднаннях і до 10 МПа у рухомих з'єднаннях у середовищі стисненого повітря.

Для швидкості переміщення до 5 м/c у будь-якому зазначеному робочому середовищі.

Кільця гумові виготовляються такими групами точності:

  • 1 - для рухомих з'єднань
  • 2 - для рухомих та нерухомих з'єднань

Нестандартні формові РТВ

Формові РТВ виготовляються методом гарячого формування на гідравлічних пресах. Формові РТВ використовуються в різних областях: як ущільнювачі, кільця, манжети, втулки, амортизатори, пробки, прокладки та ін. Формові РТВ застосовуються в гідравлічних пресах, пневматичних системах, для комплектації та ремонту автомобільної техніки та залізничного транспорту.

Формові РТВ мають різноманітну конфігурацію та розміри, виготовляються з різних марок гум залежно від призначення та умов експлуатації.

Залежно від гумової суміші виробу, що застосовується, можуть експлуатуватися в середовищі води, повітря, масел, кислот, лугів.

Брудозйомники

Гумові брудозйомники для штоків гідро та пневмоциліндрів, призначені для захисту ущільнюваних порожнин від бруду (відповідає рекомендації РЕВ РС 788-67). Брудознімачі типів 1, 2, 4 призначаються для очищення поверхонь штоків від пилу, що міститься в атмосфері, дорожнього бруду, піску, глини у поєднанні з робочими середовищами. Грязесъемники типу 3 призначаються для очищення штоків від частинок вугілля, щебеню та укрупнених частинок різного походження.

  • Тип 1 – брудозйомники для штоків діаметром від 4 до 500 мм, що закріплюються у фланцевих з'єднаннях.
  • Тип 2 - брудозйомники для штоків діаметром від 4 до 900 мм, посадкові місця, що встановлюються.
  • Тип 3 - брудозйомники для штоків діаметром від 20 до 360 мм комбіновані, з гуми та полімерного скребка.
  • Тип 4 – брудозйомники для штоків діаметром від 4 до 200мм, що закріплюються запресуванням у посадкові місця.

Умовне позначення брудознімачів: 1-d ГОСТ 24811-81, де 1 - тип виконання; d – діаметр штока (мм).


 

Створення сайту Star Web Studio